Sts Volodymyr and Olha
Facebook Page of Sts. Volodymyr and Olha Church
Switch to English Switch to Ukrainian lenguage
Українська Католицька церква Св.Володимира і Ольги в Каваджа Біч
Sts. Volodymyr & Olha Ukrainian Catholic Church in Cawaja Beach

ГромадаДр. Роб Купер, член управи "We Are the Villagers", отримує чек на $500 від о. Андрія Петерсіна, пароха церкви святих Володимира та Ольги Української Католицької Церкви в Каваджа, і Честер Борткевич член церковного ґольф комітету, що щорічно збирають кошти на на підтримку їхньої церкви у Cawaja та інших благодійностей у North Simcoe околицях.

Це щорічне пожертвування до WATV для дитячою кампанії допоможе продовжити благодійне спонсорство дітей з неблагополучних сімей продовжити їхні захоплення у позашкільних заняттях (спорт, освіта, культура чи відпочинок) до 2022 року.

Др. Купер висловив подяку за те що церква св. Володимира та Ольги вирішили стати частиною «Village», необхідного для виховання дитини. (листопад 2021 року).

Sts. Volodymyr & Olha Ukrainian Catholic Church in Cawaja Beach donation to the WATV Annual year-end For the Kids Campaign

Члени організації «Ангели з наплечниками» у Tiny Township приймають чек на $200 від скарбника Українська католицька церква святих Володимира та Ольги. Кошти підуть на наповнення наплечників речами, які допоможуть бездомним у Мідленді та околицях. (2018).

Angels with Backpacks in Tiny Township accepting a $200 cheque from the Treasurer of Sts. Volodymyr and Olha Ukrainian Catholic Church

Our Church will be collecting non-perishable items for the food banks at St. Vincent de Paul (St. Margaret’s Catholic Church) and the Salvation Army.

A box has been placed at the side entrance to the church and items can be dropped off before, or on your way into, the 11:30 liturgy.

Donations will be delivered alternately to the food banks every second week.

Thank you in advance for helping Sts. Volodymyr and Olha contribute to assisting those in need.